MOTOZBYT w Białymstoku

Autoryzowany Salon i Serwis oferujący w sprzedaży motocykle, skutery, quady i ATV. W ofercie posiadamy szeroką gamę pojazdów takich marek jak: Barton, Hisun, Voge, Romet, Zipp, Bajaj, Kymco, Keeway, Benelli.

Motocykl dla każdego

Nasz salon oferuje zarówno pojazdy spalinowe od 50cm3 do 1000cm3, jak i elektryczne skutery z możliwością dofinansowania w program „mój elektryk” (dot. firm).

Akcesoria bezpieczeństwa

Zawsze, w pierwszej kolejności, stawiamy na bezpieczeństwo. Dlatego mamy w ofercie podstawowe akcesoria takie jak kask i rękawiczki. To jest bezpieczeństwo, na którym nie powinno się oszczędzać.

Akcesoria motocyklowe

Profesjonalny serwis

Oprócz sprzedaży sprzętu również oferujemy profesjonalny serwis jednośladów i quadów. Również w naszym budynku mamy stację diagnostyczną, gdzie można zrobić badania techniczne.

flag-2 Popularne pytania

To pytanie dotyczy większości pojazdów z naszej oferty. W większości, jest to sprzęt wyprodukowany w Chinach. Do nas trafia w częściach, gdzie składanie końcowe już odbywa się na miejscu.
Z naszej strony na każdy zakupiony sprzęt wystawiamy Fakturę VAT. W przypadku sprzętu, podlegającego rejestracji wraz z fakturą klient otrzymuje potrzebne zaświadczenia od producenta oraz dokumenty homologacyjne. Z tymi papierami wysyłamy klienta do wydziału komunikacji na rejestrację. Póki klient jest w wydziale komunikacji nasi mechanicy przeprowadzają pierwszy przegląd przed rejestracją, na który zazwyczaj potrzebujemy do godziny czasu. Klient wracając z wydziału komunikacji otrzymuje pojazd gotowy w 100% do jazdy.
Serwis mamy dosłownie za ścianą. Przeglądy serwisowe i usługi gwarancyjne robimy w tym samym budynku. Przegląd serwisowy jest odpłatny.
Każdy osobny sprzęt ma swój okres gwarancyjny. Natomiast warunkiem koniecznym utrzymania ważności gwarancji zawsze jest serwisowanie sprzętu w autoryzowanym serwisie. Harmonogram takich przeglądów jest wytyczany przez producentów.

flag-2Skontaktuj się z nami